Amikor úgy döntöttünk, hogy belevágunk a babaprojektbe, mert azt éreztük megértünk rá, jött az az érzés, ami bennem sokáig váratott magára, hogy édesanya szeretnék lenni, nem gondoltuk mennyi nehézség áll előttünk. Egy év sikertelen próbálkozás után jöttek a kivizsgálások, amit 3 sikertelen inszemináció és 2 lombik követett. Azt éreztem kell valami plusz, valami más segítség, ami nem a hormonkezelésekről, gyógyszerekről szól. Ekkor találtam rá a Neuropress Terápiára az interneten. Azonnal kértem időpontot állapotfelmérésre. A jónak hitt ciklusomról kiderült, hogy nem is olyan jó. 3 hónap kezelés utàn viszont helyreállt. A kezelések alatt nagyon sok lelki támogatást is kaptam, Attila és a kezelőim végig bíztattak és tanácsokkal láttak el. A következő lombik kezelés sikeres volt, 2023. márciusra vàrjuk a kislányunkat. Nagyon hálásak vagyunk Attiláéknak!
Üdv.:Csernók-Molnàr Erika
Budapest XI. ker: +36-30/434-7094
Budapest XII. ker: +36-30/777-7033
Győr: +36-70/341-5951
Kecskemét: +36-30/944-2528
Szeged: +36-30/372-4600
Dunaszerdahely: +421-911-627-644
2024 © Copyrights NEUROPRESS Terápia – Minden jog fenntartva | Készítette: Land of Sites