Olyan erősen higgy abban, amit szeretnél, hogy más esélye ne is legyen, csak megvalósulni. Számos kudarc után, 2020 őszén kerestem fel a NeuroPress Terápia győri rendelőjét. Nagyon gyorsan kaptam időpontot állapotfelmérésre, ahol kiderült van mit korrigálni az egészségügyi állapotomon, ha a babaprojekt a cél.
Vargha Zsolttól megtudtam, hogy több probléma is van a háttérben, ami miatt eddig nem sikerült (hormonális, emésztőrendszeri…) de semmi sincs veszve! Heti három kezelést javasolt, hogy mihamarabb felkészítsük a szervezetemet a fogantatásra. Részt vettem egy biorezonancia vizsgálaton is, ami segített a helyes táplálkozás beállításában.
Nem volt egyszerű az életmódváltás, de megérte! 2021 őszén szinte alig hittem a szememnek, amikor pozitív lett a terhességi tesztem. Nagyon boldogok voltunk, hiszen a kemény „munka” meghozta eredményét!
2022 júniusában megszületett a mi kis csodánk, egy gyönyörű, egészséges kisfiú személyében. Mérhetetlen hálával és köszönettel tartozom Vargha Zsoltnak, akinek óriási szaktudása felbecsülhetetlen! Hét évnyi sikertelen próbálkozás után, túl egy lombikon és vetélésen, a NeuroPress Terápia az utolsó esélyünk volt, hogy kisbabánk legyen!”
Budapest XI. ker: +36-30/434-7094
Budapest XII. ker: +36-30/777-7033
Győr: +36-70/341-5951
Kecskemét: +36-30/944-2528
Szeged: +36-30/372-4600
Dunaszerdahely: +421-911-627-644
2024 © Copyrights NEUROPRESS Terápia – Minden jog fenntartva | Készítette: Land of Sites